Wat is een pre-wedding shoot?
Een fotoreportage die bedoeld is als voorbereiding op de echte bruidsreportage met volop tips door een professionele fotograaf.
Ook is het erg leuk om je verloving te vieren.
De Eppel Fotografie Pre Wedding Shoot voor maar €125,00
Inclusief:
- Een fotoreportage voor 2 personen.
- 2 kleding wissels (voor bijv. een casual look en glamour look).
- Een CD met alle foto's.
- Twee mooie afdrukken op hoge kwaliteit Fotopapier 20x30cm.
- De zes leukste foto's op CD in hoge resolutie.
- Je kunt deze foto's bijvoorbeeld gebruiken op jullie eigen website, voor de uitnodigingen & save-the-date kaartjes.
Waar & Wanneer?
Het is mogelijk de shoot in onze Studio te doen maar ook elke locatie is geschikt. "The Sky is the Limit!"
Voor een geslaagde bruidsreportage moet er chemie zijn tussen jullie als bruidspaar en de bruidsfotograaf. Naast het feit dat de prewedding shoot een perfecte manier is om jullie fotograaf leren kennen, is het ook een goede en zeer leuke voorbereiding op de echte trouwreportage.
Voordelen van een Pre Wedding Fotoshoot:
- Fantastische foto's van jullie samen tijdens de verlovingsperiode. - Een goede voorbereiding op de echte trouwreportage. - Perfecte manier om jullie bruidsfotograaf leren kennen. - Omdat het gewoon superleuk is!
Maak een vrijblijvende afspraak en vraag naar alle mogelijkheden!
|